SZSMF36AT1G
型號描述:
58.1V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
型號:
SZSMF36AT1G
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-123F
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
36V
Supplier Device Package
SOD-123F
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
58.1V
Power - Peak Pulse
200W