首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SZ5KASMC40AT3G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZ5KASMC40AT3G
型號描述:
64.5V Clamp 77.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
型號:
SZ5KASMC40AT3G
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C (TJ)
Applications
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
77.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
40V
Supplier Device Package
SMC
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
44.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
64.5V
Power - Peak Pulse
5000W (5kW)