SZ1SMB8.5AT3G
- 型號描述:
14.4V Clamp 41.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMB
- 型號:
- SZ1SMB8.5AT3G
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AA, SMB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 1690pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 41.7A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 8.5V
- Supplier Device Package
- SMB
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 14.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W