SZ1SMB43AT3G
- 型號描述:
69.4V Clamp 8.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMB
- 型號:
- SZ1SMB43AT3G
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AA, SMB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 400pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 8.6A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 43V
- Supplier Device Package
- SMB
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 69.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W