首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SZ1SMB43AT3G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZ1SMB43AT3G
型號描述:
69.4V Clamp 8.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMB
型號:
SZ1SMB43AT3G
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Capacitance @ Frequency
400pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V
Supplier Device Package
SMB
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Power - Peak Pulse
600W