首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SP12-01WTG-C-HV
影像僅供參考,以產品規格為準
SP12-01WTG-C-HV
型號描述:
19V Clamp 8A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 2-FlipChip
TVS DIODE 12VWM 19VC 2FLIPCHIP
型號:
SP12-01WTG-C-HV
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-XFDFN, FCDFN
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
26pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V (Max)
Supplier Device Package
2-FlipChip
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19V
Power - Peak Pulse
100W