SMDJ120A-E
- 型號描述:
193V Clamp 15.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS 3KW 120V 5%UNI DO-214AB TR13
- 型號:
- SMDJ120A-E
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AB, SMC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 15.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 120V
- Supplier Device Package
- DO-214AB (SMCJ)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 133V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 193V
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)