SMBJ85CA-E
- 型號描述:
137V Clamp 4.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS SURF MT DO214AA - SMBJ85CA C
- 型號:
- SMBJ85CA-E
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 85V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 94.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 137V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.4A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)