SMBJ26CA-E
型號描述:
42.1V Clamp 14.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS SURF MT DO214AA - SMBJ26CA 3
型號:
SMBJ26CA-E
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
14.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
26V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
42.1V
Power - Peak Pulse
600W