SMBJ130A-E
- 型號描述:
209V Clamp 2.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS SURF MT DO214AA - SMBJ130A 3
- 型號:
- SMBJ130A-E
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 130V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 144V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 209V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2.9A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)