SMBJ130A-E
型號描述:
209V Clamp 2.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS SURF MT DO214AA - SMBJ130A 3
型號:
SMBJ130A-E
品牌:
Littelfuse Inc.
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
130V
Voltage - Breakdown (Min)
144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2.9A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)