SMBJ12A-E
型號描述:
19.9V Clamp 30.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS SURF MT DO214AA - SMBJ12A 3K
型號:
SMBJ12A-E
品牌:
Littelfuse Inc.
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
30.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMBJ)
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
600W