SMBJ110A
型號描述:
177V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
型號:
SMBJ110A
品牌:
Littelfuse
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
110V
Voltage - Breakdown (Min)
122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
177V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3.4A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)