首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SM24CANB-02HTG
影像僅供參考,以產品規格為準
SM24CANB-02HTG
型號描述:
50V Clamp 10A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-3
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
型號:
SM24CANB-02HTG
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
2
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
50V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
500W
Power Line Protection
No
Applications
CAN
Capacitance @ Frequency
30pF @ 1MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)