首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > SM15KPA180A-HRA
影像僅供參考,以產品規格為準
SM15KPA180A-HRA
型號描述:
288.5V Clamp 52.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SPD4-1
HI-REL TVS SM15KPA-HRA 180V UNI,
型號:
SM15KPA180A-HRA
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
180V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
201.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
288.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
52.3A
Power - Peak Pulse
15000W (15kW)
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C