P1004-95-X
型號描述:
100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer 1.0 Turns Wirewound 0.25W, 1/4W Wire Leads
POT 100K OHM 1/4W WIREWOUND LIN
型號:
P1004-95-X
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance (Ohms)
100k
Tolerance
±10%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W