首頁 > Littelfuse代理商 > OS203011MS1QP1
影像僅供參考,以產品規格為準
OS203011MS1QP1
型號描述:
Slide Switch DP3T Through Hole
型號:
OS203011MS1QP1
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:72 倍增量:1
Circuit
DP3T
Contact Timing
Not Specified
Switch Function
On-On-On
Current Rating (Amps)
300mA (DC)
Voltage Rating - DC
30 V
Actuator Type
Standard
Actuator Length
4.00mm
Contact Material
Copper Alloy
Contact Finish
Silver
Mounting Type
Through Hole
Termination Style
PC Pin
Features
Epoxy Sealed Terminals
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C