CCMR.600TXP
- 型號描述:
600mA 600 VAC 250 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
FUSE CRTRDGE 600MA 600VAC/250VDC
- 型號:
- CCMR.600TXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Package / Case
- 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
- Size / Dimension
- 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
- Fuse Type
- Cartridge
- Current Rating (Amps)
- 600mA
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- Response Time
- Slow Blow
- Applications
- Motor Protection
- Approval Agency
- CE, CSA, UL
- Class
- CC
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 300kA AC, 20kA DC
- Voltage Rating - AC
- 600 VAC
- Voltage Rating - DC
- 250 VDC