CCMR030.TXP
型號描述:
30A 600 VAC 500 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
CCMR030.TXP
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
30A
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
Response Time
Slow Blow
Applications
Motor Protection
Approval Agency
CE, CSA, UL
Class
CC
Breaking Capacity @ Rated Voltage
200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC
600 VAC
Voltage Rating - DC
500 VDC