CCMR025.TXP
- 型號描述:
25A 600 VAC 500 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC
- 型號:
- CCMR025.TXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Package / Case
- 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
- Size / Dimension
- 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
- Current Rating (Amps)
- 25A
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 200kA AC, 20kA DC
- Voltage Rating - AC
- 600 VAC
- Voltage Rating - DC
- 500 VDC