首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > AQHV12-01ETG
影像僅供參考,以產品規格為準
AQHV12-01ETG
型號描述:
25V Clamp 8A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-882
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD882
型號:
AQHV12-01ETG
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-882
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Applications
Capacitance @ Frequency
60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V (Max)
Supplier Device Package
SOD-882
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
25V
Power - Peak Pulse
200W