30KPA280A
型號描述:
464V Clamp 65.3A Ipp Tvs Diode Through Hole P600
TVS DIODE 280VWM 464VC P600
型號:
30KPA280A
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:800 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
280V
Voltage - Breakdown (Min)
312.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
464V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
65.3A
Power - Peak Pulse
30000W (30kW)
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)