首頁 > Littelfuse代理商 > 0SPF030.T
影像僅供參考,以產品規格為準
0SPF030.T
型號描述:
30A 1 kVDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0SPF030.T
品牌:
Littelfuse
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Current Rating (Amps)
30A