0SPF012.TXS
- 型號描述:
12A 1 kVDC Fuse Cartridge Requires Holder
- 型號:
- 0SPF012.TXS
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Mounting Type
- Requires Holder
- Fuse Type
- Cartridge
- Current Rating (Amps)
- 12A
- Voltage Rating - DC
- 1 kVDC
- Response Time
- Fast Blow
- Applications
- Solar (Photovoltaic)
- Features
- Class
- Approval Agency
- CE, CSA, IEC, gPV, UL
- Operating Temperature
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 20kA
- Package / Case
- 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
- Size / Dimension
- 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)