0SPF012.T
型號描述:
12A 1 kVDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0SPF012.T
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
12A
Voltage Rating - DC
1 kVDC
Response Time
Fast Blow
Applications
Solar (Photovoltaic)
Features
Class
Approval Agency
CE, CSA, UL, VDE
Operating Temperature
Breaking Capacity @ Rated Voltage
20kA
Package / Case
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)