0SLC030.T
型號描述:
30A 480 VAC 170 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0SLC030.T
品牌:
Littelfuse Industrial Products
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.626" L (10.30mm x 41.30mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
30A
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
Response Time
Medium Blow
Applications
Electrical, Industrial
Approval Agency
CE, CSA, QPL, UL
Class
G
Breaking Capacity @ Rated Voltage
100kA AC, 10kA DC
Voltage Rating - AC
480 VAC
Voltage Rating - DC
170 VDC