首頁 > Littelfuse代理商 > 0JTD080.VXID
影像僅供參考,以產品規格為準
0JTD080.VXID
型號描述:
80A 600 VAC 300 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0JTD080.VXID
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Indicating
Package / Case
Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal
Size / Dimension
1.126" Dia x 2.626" L (28.60mm x 66.70mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
80A
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
Response Time
Slow Blow
Applications
Transformer Protection
Approval Agency
CE, CSA, UL
Class
J
Breaking Capacity @ Rated Voltage
200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC
600 VAC
Voltage Rating - DC
300 VDC