0FLU.440T
型號描述:
440mA 1 kVAC 1 kVDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0FLU.440T
品牌:
Littelfuse Industrial Products
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm)
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
440mA