0FLM6.25T
型號描述:
6.25A 250 VAC 125 VDC Fuse Cartridge Requires Holder
型號:
0FLM6.25T
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge
Current Rating (Amps)
6.25A
Voltage Rating - AC
250 VAC
Voltage Rating - DC
125 VDC
Response Time
Slow Blow
Applications
Motor Protection
Features
Class
Approval Agency
CSA, PSE, QPL, UL
Operating Temperature
Breaking Capacity @ Rated Voltage
10kA
Package / Case
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension
0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)