首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > 0ATO07.5MXGLO
影像僅供參考,以產品規格為準
0ATO07.5MXGLO
型號描述:
7.5 A 32 V 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, ATO/ATC
FUSE AUTO 7.5A 32VAC/VDC BLADE
型號:
0ATO07.5MXGLO
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Automotive
Current Rating (Amps)
7.5 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
Blade, ATO/ATC
Breaking Capacity @ Rated Voltage
Approval Agency
CSA, SAE, UL
Operating Temperature
Color
Brown
Size / Dimension
0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)