0ATO030.V
型號描述:
30 A 32 V 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, ATO/ATC
型號:
0ATO030.V
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Automotive
Current Rating (Amps)
30 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
Blade, ATO/ATC
Breaking Capacity @ Rated Voltage
Approval Agency
CSA, UL
Operating Temperature
Color
Green
Size / Dimension
0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)