099707.5WXN
- 型號描述:
7.5 A 58 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, Miniature
- 型號:
- 099707.5WXN
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Mounting Type
- Requires Holder
- Fuse Type
- Automotive
- Current Rating (Amps)
- 7.5 A
- Voltage Rating - DC
- 58 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- Blade, Miniature
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1kA
- Melting I²t
- 68.0
- Approval Agency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Color
- Brown
- Size / Dimension
- 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)