0881100.UR
- 型號描述:
100 A 75 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, J-Lead
- 型號:
- 0881100.UR
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Color
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.441" W x 0.268" H (10.00mm x 11.20mm x 6.80mm)
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 100°C
- Response Time
- Approval Agency
- cURus
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1.5kA
- Current Rating (Amps)
- 100 A
- Voltage Rating - DC
- 75 V