087406.3MRET1P
- 型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole Cartridge, Non-Standard (Axial)
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
- 型號:
- 087406.3MRET1P
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- Cartridge, Non-Standard (Axial)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- 22.9
- Approval Agency
- cULus
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)