首頁 > Littelfuse代理商 > 0498125.TXN
影像僅供參考,以產品規格為準
0498125.TXN
型號描述:
125 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
型號:
0498125.TXN
品牌:
Littelfuse
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Bolt Mount
Fuse Type
Automotive
Current Rating (Amps)
125 A
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
Auto Link
Breaking Capacity @ Rated Voltage
1kA
Melting I²t
Approval Agency
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Color
Pink
Size / Dimension
1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)