04773.15MXP
型號描述:
3.15 A 500 V 400 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 400VDC
型號:
04773.15MXP
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type
Cartridge, Ceramic
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
cULus, PSE, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
100A AC, 1.5kA DC
Current Rating (Amps)
3.15 A
Voltage Rating - AC
500 V
Voltage Rating - DC
400 V