047603.5MRSN
- 型號描述:
3.5 A 250 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD
- 型號:
- 047603.5MRSN
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- Current Rating (Amps)
- 3.5 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 100A AC, 300A DC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)