047303.5MRT1L
- 型號描述:
3.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Axial
- 型號:
- 047303.5MRT1L
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- Axial
- Color
- Size / Dimension
- 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Slow Blow
- Approval Agency
- CSA, PSE, UR
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Current Rating (Amps)
- 3.5 A
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V