047301.5HAT1L
- 型號描述:
1.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Axial
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC AXL
- 型號:
- 047301.5HAT1L
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- Axial
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- 3.94
- Approval Agency
- CSA, PSE, UR
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)