首頁 > Littelfuse代理商 > 046802.5NRHF
影像僅供參考,以產品規格為準
046802.5NRHF
型號描述:
2.5 A 63 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
046802.5NRHF
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:11 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A AC, 50A DC
Current Rating (Amps)
2.5 A
Voltage Rating - AC
63 V
Voltage Rating - DC
63 V