04671.25NR
- 型號描述:
1.25 A 32 V 65 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- 04671.25NR
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Voltage Rating - AC
- 32 V
- Voltage Rating - DC
- 65 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A AC, 13A DC
- Melting I²t
- Approval Agency
- CSA, UL
- Operating Temperature
- -55°C ~ 90°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm)