0466.750NR
型號描述:
750 mA 63 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
0466.750NR
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Current Rating (Amps)
750 mA
Voltage Rating - AC
63 V
Voltage Rating - DC
63 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
Approval Agency
CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)