首頁 > Littelfuse代理商 > 0466.125NR
影像僅供參考,以產品規格為準
0466.125NR
型號描述:
125 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
0466.125NR
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:152 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
125 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V