04651.25DR
- 型號描述:
1.25 A 250 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
- 型號:
- 04651.25DR
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 100A
- Melting I²t
- 5.6
- Approval Agency
- PSE, UMF
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)