0461.500ERT
- 型號描述:
500mA 250 VAC Fuse Board Mount Surface Mount
FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD
- 型號:
- 0461.500ERT
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Fuse Type
- Board Mount
- Current Rating (Amps)
- 500mA
- Voltage Rating - AC
- 250 VAC
- Response Time
- Slow Blow
- Applications
- Telecom
- Features
- Class
- Approval Agency
- CSA, UR
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Size / Dimension
- 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)