04611.25ER
- 型號描述:
1.25A 600 VAC 80 VDC Fuse Board Mount Surface Mount
- 型號:
- 04611.25ER
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Size / Dimension
- 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
- Fuse Type
- Board Mount
- Current Rating (Amps)
- 1.25A
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Slow Blow
- Applications
- Telecom
- Approval Agency
- CSA, UR
- Class
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 60A AC, 100A DC
- Voltage Rating - AC
- 600 VAC
- Voltage Rating - DC
- 80 VDC