首頁 > Littelfuse代理商 > 045801.5DR
影像僅供參考,以產品規格為準
045801.5DR
型號描述:
1.5 A 48 V 75 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
045801.5DR
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:65 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Color
Size / Dimension
0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
cULus
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
1.5 A
Voltage Rating - AC
48 V
Voltage Rating - DC
75 V