045202.5MRL
型號描述:
2.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
045202.5MRL
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Current Rating (Amps)
2.5 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Slow Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
15.0
Approval Agency
CSA, PSE, UR
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)