首頁 > Littelfuse代理商 > 04511.25MRL
影像僅供參考,以產品規格為準
04511.25MRL
型號描述:
1.25 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
04511.25MRL
品牌:
Littelfuse
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
1.25 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
2-SMD, Square End Block
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
Approval Agency
CSA, PSE, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)