0451.062MRL
- 型號描述:
62 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
- 型號:
- 0451.062MRL
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Fuse Type
- Board Mount (Cartridge Style Excluded)
- Current Rating (Amps)
- 62 mA
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V
- Response Time
- Fast Blow
- Package / Case
- 2-SMD, Square End Block
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- 1.9E-4
- Approval Agency
- CSA, UL
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)